logo

Оренда хмарної інфраструктури

Оренда хмарної інфраструктури

Вашому проекту не вистачає місця на використовуваному хостингу або Вам потрібні умови підвищеної безпеки з максимальною продуктивністю? У такому випадку оренда хмарної інфраструктури в Gigacenter є найкращим варіантом. Послуга хостингу, що надається Gigacenter, дозволить розмістити клієнтські інтернет-проекти в хмарі.

При цьому Ви не витрачаєте бюджетні кошти компанії на купівлю обладнання й отримуєте готове до використання устаткування. Усі дії пов'язані з управлінням хмарною інфраструктурою, зміною параметрів, моніторингом продуктивності та іншими налаштуваннями здійснюються через спеціальний веб-інтерфейс

При цьому Ви отримуєте:
  • Робочий віртуальний сервер, який можна використовувати відразу після проведення оплати.
  • Дискову систему з SSD-кешем, що забезпечує високошвидкісну передачу даних.
  • Віртуалізацію перемикача KMV, яка дозволяє виділити дисковий простір, процесор і пам'ять на віртуальному сервері.
Моментальне розширення існуючої інфраструктури. Хмарні технології допоможуть впоратися з піковими навантаженнями та миттєво надати необхідні ресурси під Ваші бізнес-завдання. Тестування і розробка. Хмара дозволяє створити декілька логічно незалежних віртуальних кластерів, що дозволить ізолювати продуктивне середовище від середовища налагодження та розробки. Повноцінний доступ Використовуючи хмару, Ви матимете до неї повноцінний доступ (у тому числі, із будь-якої точки світу) та зможете змінювати практично будь-які налаштування, встановлюючи будь-яке програмне забезпечення. Економія Розміщення даних в хмарі значно дешевше, ніж купівля власного фізичного устаткування, його обслуговування та ремонт. Список підтримуваних ОС :
  • Linux (Cent OS, Ubuntu, Fedora, Suse, RedHat, Debian и другие);
  • FreeBSD.
Зв'яжіться з нами!

×
Свяжитесь с нами!

×
Contact us!

×