logo

Розміщення colocation-серверів

Розміщення Colocation-серверів

Послуга Сolocation — це альтернатива власному дата-центру. Якщо Ви маєте необхідність розмістити власне обладнання у комерційному Дата Центрі, GIGACENTER надасть для нього місце у примищеннях свого майданчика та забезпечить відмінний рівень сервісної підтримки вашого обладнання.

Разміщуйте власні сервери на майданчиках Gigacenter
  • Тарифні плани з гарантованою пропускною здатністю
  • Зміна чергових інженерів, готових надати доступ для роботи з особистим устаткуванням 24/7
  • Можливість збільшення гарантованої швидкості Internet з обов'язковим резервуванням каналів
  • Можливість розміщення серверів на синхронних майданчиках стандарту Tier III із «задзеркалюванням»
  • Бонуси та знижки при оптовому підключенні чи замовленні на тривалий термін

Оренда місця (юніта) у серверній шафі

У Вашому бізнесі немає великих об'ємів даних? Але цінність інформації від цього не стає нижчою!

Оренда місця у серверній шафі в DC Gigacenter – вигідне рішення для компаній, що ставлять питання: де надійно розмістити сервер.

Вартість розміщення устаткування залежить від якості юнітів, споживаної потужності, швидкості інтернет-каналу. При необідності можна оперативно змінити число арендованих місць під collocation.

Оренда серверних шаф

Оренда шаф – рішення для компаній, які розміщують велику кількість устаткування, а також для тих, чия політика безпеки не дозволяє розміщення в загальній телекомунікаційній стійці.

Оренда шаф у Gigacenter – це хороший спосіб забезпечити надійне функціонування Вашого устаткування. Пропонуємо скористатися орендою шаф 47 U, із забезпеченням гарантованої потужності до 11 кВт на кожну шафу залежно від потреб устаткування.

Оренда модуля

Вибравши цю послугу, Ви отримуєте у своє розпорядження окреме приміщення, забезпечене високоякісним охолодженням та електроживленням обумовленої потужності, оснащене каналами зв'язку, системами автоматичного газового пожежогасіння, контролю доступу тощо.

Кожен модуль обладнаний відповідно до індивідуальних потреб клієнта, для вирішення яких виділяється необхідний фізичний простір, електрична і охолоджуюча потужності, канали зв'язку.

Також Gigacenter має в розпорядженні екрановані зали, побудовані відповідно до вимог постанови НБУ №243 від 4 червня 2007 року.

Таке рішення може зацікавити:
  • банки
  • страхові компанії;
  • державні установи
  • центр сертифікації ключів
Зв'яжіться з нами!

×
Свяжитесь с нами!

×
Contact us!

×