logo

Захист від DDoS-атак

Захист від DDoS-атак

З послугою захисту від DDoS-атак Ваш ресурс у безпеці. Аналіз мережевого трафіку виконується у режимі 24/7. Використовуйте тільки корисний трафік, про інше потурбуємося ми.

Захист від DDoS-атак Сучасному бізнесу важливо дбати про безпеку власних ресурсів. Досить вразливі до зовнішнього втручання онлайн-сервіси. При хакерському зломі компанія страждає не тільки від прямих фінансових витрат, але й від втрата репутації та подальшої недовіри клієнтів. Захистіть свій бізнес разом з GigaCenter.

Пропонуємо Вам скористатися послугою «Захист від DDOS-атак» Ми пропонуємо надійний сервіс для виявлення та відбиття кібератак. Наше рішення забезпечить повний захист від усіх типів сучасних DDoS-атак. Єдина умова для можливості захисту - це локальне розташування клієнтського устаткування на території нашого дата-центру.

Система сама вивчає нові типи атак та не вимагає додаткового налаштування або визначення порогової величини, реагуючи й проводячи детальний аналіз кожного нападу. Такий евристичний підхід дозволяє системі визначати, як повинен виглядати легітимний трафік і нормальна реакція на нього з боку додатку.

Кожна нова атака запускає алгоритм для включення характеристик нового нападу, створюючи високоінтелектуальну систему оборони, яка включає динамічне оновлення.

Зв'яжіться з нами!

×
Свяжитесь с нами!

×
Contact us!

×